Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpora Centra pro rodinu a sociální péči Hodonín

Organizace
Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s.

Autor
Pavlína Vojáček

DARUJTE

Pomáháme rodinám hledat cesty pro prožívání osobního štěstí, lásky, podpory, jistoty a vzájemného respektu.

Letošní rok byl pro nás náročný, poučný a aktivně se snažíme pokračovat i přes aktuální nepříznivou situaci. Naše kurzy jsou nově dostupné i online, takže zvládáme oslovit širší spektrum posluchačů.

Snažíme se vytěžit z této neobvyklé doby to nejlepší. Není to vždy snadné a jednoduše se bez našich sponzorů neobejdeme.

Máme také velké plány do budoucna – chceme vybudovat novou budovu stacionáře, ve kterém budeme pomáhat rodinám, které pečují o dítě se zdravotním handicapem. Budeme moci ještě intenzivněji pomáhat lidem, kteří se rozhodli se jen tak nevzdat. Podpoříme tak přirozený způsob života i rozvoj ve všech oblastech, které dělají život celé rodiny kvalitnější a naplněnější.

 

Naše odkazy

O naší organizaci

Pomáháme rodinám hledat cesty pro prožívání osobního štěstí, lásky, podpory, jistoty a vzájemného respektu.

Věříme, že rodina může být pestrým zdrojem těchto hodnot, o vztahy v ní je ovšem třeba pečovat. Proto v Centru nabízíme inspirativní programy, vzděláváme, poskytujeme poradenství a mediace, odlehčujeme rodinám s handicapovanými členy rodiny, doprovázíme pěstounské rodiny. Pomáháme slaďovat rodinu a zaměstnání provozováním dětské skupiny.

Nedáme vám hotové návody, jak žít, ale chceme vám pomáhat hledat cesty…

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy