Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpora domácí hospicové péče

Organizace
Hospic svaté Hedviky

Autor
Lucie Řepová

DARUJTE

Díky tomuto výjiměčnému programu Giving Tuesday bychom chtěli požádat o podporu naší domácí hospicové péče, kterou pro naše pacienty a jejich rodiny děláme. Doprovázíme lidi v závěru života. Tato cesta bývá velmi náročná. Snažíme se, aby každý konec života našich pacientů byl důstojný a respektující. Služba domácího hospice je zasloužilou a velmi potřebnou prací. Přání lidí zemřít v prostředí domova je velmi časté, a my se snažíme tato přání umožnit. Podporou hospice umožníte lidem v nejtěžších chvílích být vedle svých blízkých.

O naší organizaci

Náš hospic má poslaní pomáhat lidem v nejtěžších chvílích, když opouští tento svět. Cílem naší péče je zmírňování fyzického i psychického utrpení umírajícího. Pomáháme zajistit, aby byl odchod člověka důstojný, bezbolestný a v kruhu rodiny, nejbližších a milovaných.

Zdravotnická, psychologická a sociální podpora je poskytovaná nejen umírajícím, ale také blízkým, kteří se rozhodli doprovázet umírajícího v rodinném prostředí a je nedílnou součástí komplexní domácí hospicové péče.

Působíme v Kladně a okolí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy