Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořme společně nákupem chráněné dílny!

Organizace
UnBounded, z. s.

Autor
Hana Pazderová

Chráněné dílny registrované na webu www.ChraneneDilnyOZP.cz nabízejí kvalitní služby a produkty. Zaměstnávají osoby se zdravotním postižením a to je min. 50 % OZP z celkového počtu zaměstnanců a nebo OZP samostatně výdělečně činné! Hledáte dárky k vánocům, chcete si zútulnit byt či kancelář nebo hledáte úklid? Tyto dílny nabízejí opravdu širokou nabídku produktů a služeb! Nejenom, že koupíte, co opravdu potřebujete, ale ještě tím potěšíte a pomůžete další!

O naší organizaci

Organizace Unbounded podporuje občanskou participaci jako součást rozvoje občanské společnosti (společensky odpovědné podnikání, podpora komunitních aktivit) a aktivní trávení volného času jako prevenci rizikového chování prostřednictvím rozvoje osobnostních kompetencí a zdravého životního stylu. Vyhledáváme a aktivizujeme iniciativy dobrovolníků s důrazem na vzájemnou prospěšnost.

Nabízíme poradenství a konzultace v oblasti marketingu, zaměstnávání osob se zdravotním postižení na trhu práce i metodické podpory pro nestátní neziskové organizace. Více informací lze najít na www.UnBounded.cz.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy