Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte cesty mobilního hospice za pacienty

Organizace
Cesta domů, z.ú.

Autor
Tereza Řezáčová

DARUJTE

Staráme se o lidi na konci života a jejich blízké. Aby mohli strávit poslední chvíle tak, jak si přejí, v domácím prostředí, potřebujeme být mobilní. Lékaři a sestry jsou rodině k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pomozte nám dostat se za pacienty ve chvílích, kdy to nejvíce potřebují. Náš tým jezdí za rodinami po celé Praze, ročně najede přes 150 tisíc km. Přidejte se k nám na našich cestách. Jezdíme celý den, celý měsíc, celý rok. Budeme tedy vděčni i za pravidelnou podporu. Děkujeme.

Naše odkazy

O naší organizaci

Cesta domů je nezisková organizace, která prostřednictvím služeb mobilního hospice umožňuje pečování o nevyléčitelně nemocné a umírající děti a dospělé v jejich přirozeném prostředí a nabízí podporu jejich blízkým. Zároveň se snažíme přispívat ke společenským a legislativním změnám, které směřují ke zlepšení péče o umírající. Nabízíme vzdělávací aktivity, provozujeme webové portály (www.cestadomu.cz, www.umirani.cz, www.evzpominky.cz), nakladatelství a specializovanou knihovnu. Společně sdílíme a veřejně prosazujeme přijetí vědomí, že umírání je přirozená součást života.

Cesta domů je tu již bezmála 20 let a své služby se snaží stále zlepšovat a rozvíjet, a to především díky mnoha dárcům a podporovatelům. Děkujeme.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy