Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte demokracii – noste Vaška!

Organizace
Nadace Forum 2000

DARUJTE

Kupte si tričko či originální dřevěnou brož s podobiznou Václava Havla a podpořte aktivity Nadace Forum 2000! Nadace Forum 2000 naplňuje odkaz svého zakladatele, Václava Havla, prostřednictvím podpory demokratických hodnot a respektu k lidským právům. Nadace se dále věnuje rozvoji občanské společnosti a posilování náboženské, kulturní a etnické tolerance. Koupí produktů přispějete na chod Nadace a rozvoj jejích projektů, mezi které patří např. výroční konference Forum 2000 či veletrh neziskových organizací NGO Market.

Pokud byste rádi Nadaci podpořili jinou formou, můžete se zapojit do programu Přátelé Nadace Forum 2000, jenž shromažďuje pravidelné individuální dárce. Připojte se do rodiny Fora 2000 a postavte se s námi za otevřený dialog, svobodu a demokracii. Výše a frekvence podpory je jen na Vás!

Naše odkazy

O naší organizaci

Forum 2000 založil v roce 1996 Václav Havel společně s japonským filantropem Yoheiem Sasakawou a nositelem Nobelovy ceny Eliem Wieselem. Světovým osobnostem, myslitelům a odvážným jednotlivcům ze všech oblastí života poskytuje prostor, kde mohou sdílet své názory a otevřeně o nich diskutovat.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy