Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte děti z programu Pět P

Organizace
HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z. ú.

Autor
Ivana Hradecká

DARUJTE

Každé dítě má právo na bezstarostné dětství plné radosti, zážitků a kamarádů. Některé děti jsou ale během svého dětství a dospívání vědomě či nevědomě vystavovány sociálně-patologickým vlivům, které mohou mít na jejich zdravý vývoj negativní dopad. Tyto děti to mají v životě složitější než jejich vrstevníci, obzvlášť v případech, kdy se jim nedostává dostatečné vztahové podpory.

 

V mentoringovém dobrovolnickém programu Pět P nabízíme přátelství, pomoc, podporu, péči a prevenci 70 až 80 dětem ročně, prostřednictvím bezpečného a fungujícího vztahu s dobrovolníkem „mentorem“. Dobrovolník v tomto vztahu zastává roli, kterou nejbližší okolí dítěte není schopné plnit a dítě díky tomu získává pozitivní vzor, který postrádá a přirozeně rozvíjí své sociální dovednosti.

 

Přispějte společně s námi k pozitivní změně a podpořte děti, které si to zaslouží. 🙂

Naše odkazy

O naší organizaci

Věříme ve společnost, kde aktivní zapojení, ochota iniciovat a realizovat pozitivní změnu jsou běžnou součástí života každého z nás. My v HESTIA k tomu přispíváme podporou a rozvojem dobrovolnictví ve všech jeho podobách.

Na základě dlouhodobých zkušeností dobrovolníci v našich mentoringových dobrovolnických programech poskytují účinnou podporu rodinám s dětmi, jejichž vývoj je ohrožen nepříznivými vlivy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy