Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte rehabilitační asistenci u dětí

Organizace
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

DARUJTE

V rámci Giving Tuesday vrcholí naše kampaň na podporu rehabilitační asistence – REHAST u dětí a mladých lidí se zdravotním postižením.
Tuto aktivitu vidíme v našem kraji jako velmi potřebnou a nenahraditelnou. Jedná se o cvičení v domácím prostředí u dětí a mladých lidí se zdravotním postižením, kterou provádějí naši asistenti. Ti projdou výběrovým řízením, jsou zaškoleni garanty -fyzioterapeuty s praxí. Garanti vytvoří jedinečný katalog cviků „na míru“ každému klientovi s postižením, podle kterého asistent s klientem cvičí – v domácím prostředí, až 2x týdně.
Děti a mladí lidé s postižením nutně potřebují pravidelné cvičení, aby se jejich zdravotní stav nezhoršoval a my bychom ji chtěli nabídnout všem klientům.

Naše odkazy

O naší organizaci

Posláním Centra pro rodinu a sociální péči z. s. je podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy na základě křesťanských hodnot. Podpora se uskutečňuje prostřednictvím Středisek RODINA a VÝZVA.

Středisko RODINA pomáhá lidem zlepšovat jejich vztahy skrze přípravu na manželství, programy, vzdělávání, pomoc v obtížných situacích.

Středisko VÝZVA nabízí čtyři sociální služby pro děti a mladé lidi se zdravotním postižením a jejich pečující rodiny.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy