Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte s Happy projekt Mary’s Meals

Organizace
Happy Training & Consulting, s.r.o.

Autor
Zbyněk Brych

DARUJTE

Blíží se čas Vánoc a s ním i období štědrosti, kdy dobrým skutkem můžete zahřát nejedno hladovějící srdce. My z Happy Training & Consulting si rádi a zcela dobrovolně nějaký ten oběd prostě odpustíme, protože právě tyto peníze pošleme dětem z nejchudších regionů světa. Vemte si, že pouhý Dva Komenský stačí na to, aby pokryly náklady na nasycení jednoho dítěte ve školním stravování téměř na celý rok. A nejlepší na tom je, že víte, že těmto dětem jde celých 100% z darované částky! Toto jednoduché a přitom tak efektivní řešení hladu ve světě vymysleli v Mary’s Meals, mezinárodním hnutí umožňující lidem poskytnout tu nejefektivnější pomoc těm, kteří to opravdu potřebují.
Proto jsme se rozhodli, že se do projektu Dva Komenský nakrmí a naučí také zapojíme. A Vy se můžete zapojit také, neboť registrací na jakýkoliv náš workshop, webinář, konzultaci či koučink automaticky také přispíváte! Každý dobrý skutek se počítá 🙂

O naší organizaci

My z Happy Training & Consulting pomáháme firmám dosahovat změn v oblasti udržitelnosti a principů cirkulární ekonomiky. Věříme, že víme jak na to, funguje nám to a víme, že když se to daří, má naše práce dopad nejen přímo na chování lidí v týmech, ale i na jejich rodiny a bezprostřední okolí. A o to nám jde.
I Vy se můžete registrovat na některý z našich remote workshopů, např. Jak být happy nejen v práci, Jak udržet sebe i tým v pohodě a motivovaný nebo třeba Jak uplatňovat wellbeing ve firmách… Více o nástrojích, které používáme, o hodnotách a principech naší práce, či o projektech, které podporujeme a kterým fandíme, se dozvíte na www.happy-tc.com.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy