Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podpořte Sbírku potravin na Tesco Online nákupech

Organizace
Tesco Stores ČR a. s.

Autor
Pavla Mikešová

DARUJTE

Abyste mohli pomoct těm, kteří to nejvíce potřebují, nemusíte během Sbírky potravin nutně chodit do našich obchodů. Darovat potraviny lidem v nouzi můžete totiž opět i online z pohodlí vašeho domova. Sbírka potravin na Tesco Online nákupech probíhá od 16. listopadu do 30. listopadu 2021.

 

Jak na to? Vložte do nákupního košíku libovolný počet Balíčků, zvolte doručení „Klikni+Vyzvedni“ a místo vyzvednutí „Sbírka potravin“. Nebo přidejte balíček ke svému běžnému nákupu. Po skončení sbírky za vás přichystáme darované potraviny v distribučním centru a předáme je partnerům Sbírky.

 

Sbírka potravin probíhá ve spolupráci s Českou federací potravinových bank a jejím smyslem je dostat v předvánočním období potraviny a základní drogerii k těm, kteří to nejvíce potřebují.

O naší organizaci

Tesco v České republice působí již 25 let a jako jeden z předních obchodních řetězců obslouží každý týden miliony zákazníků v prodejnách i online. Za posledních 10 let jsme investovali 18 miliard Kč do budování a rozvoje naší sítě 188 prodejen Tesco a 129 franšízových prodejen Žabka, našich distribučních center a našich více než 9 000 zaměstnanců. Nakupují u nás tři ze čtyř českých domácností. Obsluhujeme zákazníky všech demografických skupin a chceme zajistit, aby všichni zákazníci měli přístup k cenově dostupným, zdravým a udržitelným potravinám bez ohledu na svoje postavení. Spolupracujeme proto s více než 600 českými dodavateli a více než 70 % našich čerstvých potravin pochází z České republiky.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy