Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Podporujeme ALSA z.s.

Organizace
Balance Club Brumlovka, a.s.

Autor
Eva Kotěrová

DARUJTE

Po dobu uzavření našeho Clubu jsme z každého osobního tréninku vykonaného venku přislíbili 100 Kč na pomoc lidem trpícím nemocí ALS. Naši trenéři společně s našimi Členy odcvičili neskutečných 810 tréninků, na 1. 12. 2020 jsme nejen pro naše Členy společně s našimi trenéry a instruktory natočili celodenní online cvičební program, pomocí kterého vyzýváme naše členy, aby se k námi zaslaným 81 000 Kč do projektu ALSA z.s. připojili a pokořili jsme společně magickou hranici 100 000 Kč.

Naše odkazy

O naší organizaci

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness a wellness center a splňuje vysoký standard světových zařízení.

Už od našeho vzniku v roce 2007 se nám daří zůstávat mezi těmi nejlepšími v ČR a držet krok se světovými trendy. Hlavní filozofií klubu je soustavně investovat do rozvoje zařízení a služeb a prezentovat nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu. Nezaměřujeme se tedy pouze na sportovní výkonnost, ale také na služby v oboru wellness.

Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii/Balanc mezi tělem, duší a myslí. Poskytování služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí Balance Clubu Brumlovka. Tento klub by měl být součástí životního stylu každého člena klubu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy