Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pojďte s Lindou Rybovou do Kolečka

Organizace
Divadlo VERZE

Autor
Ludmila Christov

DARUJTE

Napínáme všechny síly, hrajeme v tento vánoční čas den co den a při tom se snažíme dát světu vědět, žes námi můžete udělat něco dobrého pro děti a jejich rodiče. Konkrétně podpořit dostavbu lůžkové části dětské chirurgie v pražské Thomayerově nemocnici. Na #givingtuesday si koupíte vstupenku a tím pomůžete právě vy.
V prodejní síti GoOut.net si vyberete datum 8/12 a můžete se těšit na bronzovou neděli ve Vršovickém divadle Mana. Ten večer tam bude nejen Igor Chmela s Davidem Prachařem ve vánočním příběhu Mesiáš, ale i Mariana Prachařová s Berenikou Suchánkovou, které jim k tomu zazpívají. Pak bude přestávka, během které Linda Rybová a další holky z divadla i Kolečka nabídnou něco ze svého vánočního pečení, a pak bude Igor na scéně znovu a to s kapelou DAFNE. Všichni budou hrát a pracovat zadarmo, abychom mohli onu dostavbu finančně podpořit. Tak dorazte a pomozte i vy!

O naší organizaci

Jsme Divadlo VERZE. V roce 2014 se nám divili, že zakládáme další divadelní spolek. Dnes máme za sebou stovky odehraných představení, tisíce kilometrů na zájezdech a neméně spokojených diváků. Najdete nás v pražském Vršovickém divadle a na štacích po celém Česku. U zrodu stáli Jana Janěková ml., Linda Rybová, Igor Chmela, David Prachař a režisér Thomas Zielinski. V našich představeních ovšem hrají naši kolegové a kamarádi jako jsou Petra Špalková, Kristýna Frejová, David Matásek, Matouš Ruml a řada dalších. Hrajeme takzvané konverzačky, kterým my říkáme intelektuální bulvár. Pobaví, ale také se nad nimi musíte zamyslet. Chceme být otevření, srozumitelní a nezávislí.

Uvědomujeme si, že ne každý má to štěstí, aby žil spokojený a plnohodnotný život, proto našim hraním pravidelně pomáháme nadaci Kolečko (patronkou a členkou správní rady je Linda Rybová), která se stará o děti po dopravních úrazech a prevenci. Spolupracujeme s magazínem Nový prostor a od září (s podporou nadačního fondu Světluška) zpřístupňujeme některé tituly nevidomým a zrakově hendikepovaným. Tak přijďte a přesvědčte se!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy