Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomáháme Vláďovi Mikulášovi

Organizace
Balance Club Brumlovka

Autor
Eva Kotěrová

DARUJTE

Společně jsme se rozhodli vyzvat k pomoci a podpořit našeho bývalého dlouholetého instruktora jógy Vláďu Mikuláše, který onemocněl laterární sklerózou.

Vláďa potřebuje pomoci i s běžnými denními činnostmi a nezbytný je také častý nákup různých pomůcek. Pacienti ALS musí pravidelně cvičit a protahovat se, k čemuž jsou potřeba terapeuti a lektoři, kteří za Vláďou pravidelně dochází. Individuální péče je velmi účinná, avšak také finančně nákladná, což je v rozpočtu rodiny s dvěma malými dětmi znát.

Zapojit se do sbírky se společně s námi můžete až do 20. 12. 2019 na transparentním účtu zaštítěném nadací ADRA: https://www.darujme.cz/vyzva/1201172

Naše odkazy

O naší organizaci

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness a wellness center a splňuje vysoký standard světových zařízení.
Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii / balanc mezi tělem, duší a myslí. Poskytování služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí filozofie Balance Clubu Brumlovka.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy