Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomáhat má smysl

Organizace
Opuštěné kočičí tlapky

Autor
Tereza Svoboda

Opuštěné kočičí tlapky pomáhají všem kočičkám, které se ocitnou v nouzi. Tlapky současně fungují na dočasných domovech, teda všechny kočičky jsou v teple a pohodlí našich dočaskářů a mají možnost se lépe adaptovat na člověka a zvířecí kamarády. Na jejich bezpečí, výživu a ošetření dohlíží „tety“ dobrovolnice, které kočičkám rozváží granule, konzervy, zajišťují veterinu atd.

Abychom mohli kastrovat volně žijící venkovní kočičky, starat se o jejich boudičky v zimě a dodávat jim krmivo, potřebujeme vaši podporu.

Abychom mohli přijímat nové kočičky do naší péče a poskytovat jim stravu, veterinární ošetření, léčbu nemocí, kastrace, odčervení, potřebujeme vaši podporu.

Pomozte nám prosím v našem úsilí i vy!
Za O/opuštěné tlapky děkujeme.

O naší organizaci

Opuštěné kočičí tlapky mají za cíl pomáhat opuštěným kočičkám, které se ocitnou v nouzi. Kočky tvoří nejpočetnější a nejproblematičtější skupinu mezi opuštěnými zvířaty, proto se zaměřujeme na ně. Zajišťujeme kastrace venkovních kočiček, dodáváme krmivo na tzv. krmná místa. Našim chlupatým svěřencům zajišťujeme stravu a veterinární péči – očkování, odčervení, kastraci, léčbu nemocí a hledáme jim nové domovy. Bez podpory našich příznivců a dalších hodných duší se neobejdeme. Jen díky vám můžeme kočičky zajišťovat.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy