Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomáhej Pohybem pro FANDI MÁMÁM

Organizace
Fandi mámám z.s.

DARUJTE

U příležitosti světového svátku dárcovství Giving Tuesday, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky, chceme v našem týmu FANDI MÁMÁM ještě více fandit maminkám samoživitelkáma jejich dětem, které se ocitly v tíživé životní situaci.
Rádi bychom tento svátek využili k tomu, aby se náš projekt dostal ještě k více maminkám samoživitelkám, které podporujeme jak materiální pomocí, tak i poradenstvím, aby věděly, že se mají kam obrátit, kde se jim dostane pomoci. Náš projekt s názvem “ Fandi mámám v krajích“ chce rozšířit jednak povědomí o projektu Fandi mámám, tak i pomoc změnit pohled veřejnosti na maminky samoživitelky, které se často potýkají ve svém okolí s předsudky. Pro nás jsou maminky smaoživitelky HRDINKY!
Projekt FANDI MÁMÁM je zařazen v rámci mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem.

Každý tedy může udělat něco sám pro sebe a tím ještě udělat dobrý skutek!! Fanděte s námi!

Naše odkazy

O naší organizaci

Projekt Fandi mámám funguje od roku 2016 a poskytuje materiální pomoc a poradenství pro maminky samoživitelky a jejich děti. Založily ho moderátorky Žaneta Slámová a Petra Květová Pšeničná
Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám a jejich dětem materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance – a to na základě jejich konkrétních potřeb a přání, od potravin, drogerie, až po školní aktovky, nebo kroužky. Zároveň Fandi mámám nabízí samoživitelkám odborné poradenství v oblastech jako je osobní rozvoj, vymáhání alimentů, pomoc při shánění práce nebo při řešení právních záležitostí. To vše vlastní silou, nebo za pomoci spřátelených organizací.
Maminky samoživitelky se často setkávají s předsudky a veřejností je na ně nahlíženo skrz prsty, FANDI MÁMÁM má jako jeden z cílů změnit i tento pohled, protože žádný příběh není černobílý a maminky samoživitelky jsou HRDINKY, jelikož to nevzdaly a pečují o své děti. Fanděte s námi!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy