Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomozme dětem z neúplných rodin

Organizace
Klub svobodných matek z.s.

Autor
Veronika Kyptová

DARUJTE

Pomoc dětem z neúplných rodin
Koronavirová krize je pro rodiče samoživitele finančně velmi náročná. Už podruhé v tomto roce velká část z nich přišla o své zaměstnání a tím se dostávají do existenčních problémů. Samoživitelé mají často i několik brigád najednou, většinou ve službách, o které nyní opět přišli.
Klub svobodných matek vždy reaguje na aktuální situaci a potřeby neúplných rodin a proto obnovil program pomoci Covid, ze kterého rodičům samoživitelům přispívá částkou 2000 korun na nákup potravin a částkou 5000 korun na úhradu nájemného a výdajů spojených s bydlením.
Cílem této pomoci je zajištění střechy nad hlavou a plná lednice pro děti z neúplných rodin, které by neměly pocítit finanční problémy svých rodičů.
V posledním měsíci roku, již tradičně, bude Klub svobodných matek plnit dětská přání. Jeho záměrem je, aby minimálně 333 dětí našlo svůj vysněný dárek pod vánočním stromečkem.

O naší organizaci

Pomáháme rodičům samoživitelům a jejich dětem.
Klub svobodných matek poskytuje samoživitelům finanční, materiální a odbornou právní pomoc. V rámci jednotlivých programů pomoci pomáháme rodičům například nákupem potravin nebo příspěvkem na bydlení, dětem IT technikou pro distanční výuku a každý rok zajišťujeme vánoční dárky pro děti z nejpotřebnějších neúplných rodin.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy