Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomozte nám najít asistenty a dobrovolníky

Organizace
Rytmus – od klienta k občanovi, o.p.s.

DARUJTE

Chceme na Giving Tuesday pomáhat více lidem s postižením, aby mohli žít běžný život dle jejich představ, proto hledáme do týmu pracovní a osobní asistenty.
Pracovní asistenti podporují člověka přímo na místě pracoviště. Asistent dostane příležitost podívat se do různých firem, kam se normálně nedostane. Pracovní asistent od nás získává metodickou podporu a účastní se vzdělávacích aktivit.
Osobní asistent pomáhá dětem, mládeži a dospělým lidem, kteří potřebují podporu druhé osoby a to při vzdělávání, volnočasových aktivitách, v domácím či jiném prostředí.
Naší snahou je hledat asistenty na míru ke konkrétním lidem, proto má asistent možnost využít svoje záliby k pomoci jiným a dělat smysluplnou práci.
Díky asistentům mohou naši klienti studovat, pracovat a věnovat se svým zájmům. Zkrátka žít plnohodnotný život.
Chcete pomáhat lidem s postižením žít běžný život? Víte o někom takovém? Ozvěte se nám! Práce je vhodná pro studenty a absolventy.
Pokud nám chcete na Giving Tuesday pomoci i jinou cestou, uvítáme finanční prostředky, které pokryjí práci asistentů.

Naše odkazy

O naší organizaci

Rytmus – od klienta k občanovi, o. p. s. je nezisková organizace, založená roku 1994. Jejím posláním je především podpora lidí s mentálním a zdravotním postižením žít běžný život a podpora pedagogických pracovníků a rodičů při začleňování dětí se speciálními vzdělávacími potřebami do běžných škol.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy