Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomozte nám pomáhat ohroženým dětem

Organizace
Barevný svět dětí, z. s.

Autor
Martina Dušková

DARUJTE

Barevný svět dětí, z. s. Vám všem s blížícím se koncem roku nabízí ke koupi novoroční přání. Tato přání jsou mimořádná tím, že jejich motivy kreslily přímo samotné děti. Zakoupením těchto „PF 2018“ podpoříte děti z pěstounských a ohrožených rodin, a to díky projektům, které organizace realizuje.
Dejte svým přátelům skrze tato přání vědět, že pomáháte dobré věci. Vyberte si novoroční přání a napište nám na kamos@barevnysvetdeti.cz. My pro Vás přání vytiskneme a předáme Vám je. Cena jednoho přání je 120 Kč.

O naší organizaci

V Barevném světě dětí pomáháme ohroženým dětem. V rodinách, které procházejí náročnými životními situacemi pomáháme svými aktivitami vytvářet takové prostředí, ve kterém se děti budou zdravě vyvíjet a prožívat šťastné spokojené dětství. Chceme je tak připravit na jejich zodpovědný dospělý život. Jsme si vědomi toho, že situace, ve kterých se rodiny ocitají, mohou být někdy velmi obtížně řešitelné. Věříme, že pomocná ruka podaná v pravou chvíli může podpořit rodinu natolik, aby dospělí dokázali nacházet vlastní řešení náročných situací a tuto dovednost také uměli předat svým dětem. Usilujeme o to, aby dnešní děti jednou mohly být dobrými rodiči.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy