Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomozte nám pomáhat

Organizace
Dům tří přání

DARUJTE

V naší práci je nepostradatelná práce odborníků, kteří pomáhají dětem a rodinám v krizové situaci. Pomozte nám, abychom mohli dětem pomáhat ještě více. Díky Vašemu finančnímu přispění mohu děti získat tuto odbornou pomoc a aktivitu:

za 200 Kč pronájem tělocvičny na hodinu
za 200 Kč vedení hodiny skupinového programu
za 300 Kč tvořivá dílna pro jedno dítě
za 600 Kč hodinová konzultace pro jedno dítě nebo jednu rodinu
za 1 200 Kč den pobytu dítě v domě Přemysla Pittra pro děti

Věříme v dobré konce a děláme maximum, aby příběhy končily jako tento:

Uzavřená dívka, velmi ostražitá, žijící v rozpadající se rodině; obává se každého setkání s neznámými lidmi, spíše negativisticky naladěná. Nicméně při individuálních rozhovorech postupně a opatrně dává nahlédnout do svého světa a nakonec se zapojuje i do skupinových aktivit, kde se rozpovídá a postupně odpadají její zábrany se sdílet, společně tvořit, zkrátka je stále častěji vidět její rozjasněnou tvář.

O naší organizaci

Dům tří přání, z.ú. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám v náročné životní situaci. Jsme financování z veřejných dotací, soukromých nadací a z darů jednotlivých dárců.

Od roku 2001 jsme ušli dlouhou cestu, na které provázíme děti jejich složitými situacemi. Komplexní služby poskytujeme ve čtyřech centrech a domě Přemysla Pittra pro děti. S rozrůstáním organizace přibývá dětí, kterým můžeme naši pomoc poskytnout. V letošním roce jsme poskytli bezplatnou pomoc více než pěti stovkám dětí a jejich rodinám. Víme, že potřebných je více.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy