Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomozte zvířatům v nouzi po dopadech pandemie

Organizace
Pet Heroes z. s.

Autor
Nikol Burešová

DARUJTE

Finanční krize dopadá také na zvířata, jejichž majitelé přicházejí o práci nebo musí opustit své bydlení a odchází do azylových domů nebo na ubytovny, kam si své psy a kočky vzít nemohou. Rodinné rozpočty upadají ze dne na den a přestávají být prostředky na krmení i veterinu.

Nechceme, aby zvířata začala plnit útulky nebo majitelé přistupovali k zoufalým činům. Potřebujeme pomoc také dočasným péčím, které se budou o zvířata starat a hledat jim nové domovy.

Pomozte spolu s námi psům a kočkám, kteří se ocitají v nouzi kvůli dopadům koronavirové krize. Rádi bychom pomohli s krmením, veterinou, dočasnou péčí a hledáním nových domovů. Pomůže každá koruna!

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme nezisková organizace tvořená lidmi, kteří věří, že každý život má smysl. Společně proto pomáháme domácím zvířatům, která se ocitla v nouzi. Kromě přímé pomoci se věnujeme i vzdělávání a poradenství. Pořádáme přednášky na zvířecích akcích i ve školách, tvoříme informační materiály a šíříme povědomí o množení, kastracích a o tom, že i zvířata s postižením mohou mít plnohodnotný život.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy