Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pomůžete nám s úsměvem?

Organizace
Nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa

DARUJTE

Stáváme se rozcestníkem mezi všemi nadacemi a nadačními fondy pro onkologické pacienty a dalšími podpůrnými organizacemi na osobní i online platformě.

  • Postupně informujeme o této skutečnosti všechna onkologická zařízení v ČR.
  • Poskytujeme komplexní sociální poradenství
  • Poskytujeme komplexní ekonomické poradenství (ochrana před exekucemi)
  • Zajišťujeme psychologické a psychiatrické poradenství
  • Zajišťujeme nutriční poradenství
  • Sdílíme svoji osobní zkušenost
  • Poskytujeme adresné finanční příspěvky

 

Jsme hrdým partnerem Masarykova onkologického ústavu v Brně, spolupracujeme s Českou onkologickou společností a jsme členem Ligy proti rakovině. Dále jsme blízkými partnery Amelie z.s. a nadace Dobrý anděl. Propojujeme všechny další nadace, nadační fondy, spolky a pacientské organizace zabývající se nejen onkologicky nemocnými.

 

Postupně navštěvujeme všechny onkologické kliniky v ČR, informujeme je o naší činnosti a necháváme kontakty na nás. Klienti se postupně ozývají, my jim buď pomůžeme sami a nebo pomoc delegujeme na partnerskou organizaci.

 

Do poloviny roku 2022 chceme dokončit naše představení se na všech onkologických klinikách, spustit rozcestník online v plné verzi a pokusit se poskytovat více adresných finančních příspěvků pro obrovské množství lidí, kteří jsou sociálně slabí a přesto sociální dávky nepokryjí jejich potřeby.

O naší organizaci

Nadační fond věnovaný všem, jejichž úsměv ustrnul v důsledku onkologického onemocnění. Naším posláním je pomoci zúčastněným nalézt všechny informace, možnosti podpory a zorientovat se v celé situaci. Nadační fond založili manželé Abelovi na základě vlastní trpké zkušenosti s osteosarkomem u jejich syna Kryštofa. Při boji o záchranu synova života sami zjistili, jak nekoordinovaná je nelékařská pomoc – od psychické až po ekonomickou.

Jsme tu pro to, abychom se pokusili provést vás touto nelehkou cestou a podělili se s vámi o naše obsáhlé zkušenosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy