Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pošli sladkou radost

Organizace
New dimension, s.r.o.

Autor
Hanna Ciencialová

Je mnoho způsobů, jak podpořit a poděkovat zdravotníkům, sociálním pracovníkům nebo pečovatelům v této nelehké době. A i když je New Dimension firmou, která se primárně zaměřuje na rozvoj lidí a procesů ve firmách a vzdělávání, zrodil se u nás nápad poděkovat zdravotnickému personálu, a nejenom jim, formou domácích vanilkových rohlíčků, které po upečení balíme a osobně rozvážíme do zdravotnických nebo sociálních zařízení.
Takto jsme už rozvezli 30 kg rohlíčků a potěšili nejen zdravotníky a pečovatele ve městech Třinec, Havířov, Karviná, Ostrava, Frýdek-Místek, Ostravice, Přerov, Bílovec ale především sami sebe, kdy týmovým úsilím dokazujeme, že slogan „společně to zvládneme“ není pouze otřepanou frází.
Pokud se chcete do této akce zapojit a darovat sladkou radost i vy, tak do 15.12. 2020 máte možnost si rohlíčky objednat, dát nám tip na konkrétní místo, kam je chcete poslat a my krabičku s vašim jménem a věnováním předáme na určené místo.

https://www.endecko.cz/Vanilkove-rohlicky-d80.htm

O naší organizaci

New Dimension s.r.o. je firmou, která již od roku 2008 přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracuje s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování firemních strategií a v oblasti rozvoje využíváme nové trendy v kontextu Industry 4.0.

www.newdimension.cz

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy