Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pošli srdce Hynkovi

Organizace
Konto Hynek

Autor
Radka Hajnová

DARUJTE

V Rakousku je klinika, kde učí děti jíst. Děti s různým hendikepem a vadami příjmu potravy. Byli jsme na konzultaci u paní doktorky, když byla v Praze. Podle ní jsou schopni Hynka naučit jíst pusou a mít jídlo rád. Má to ale jeden velký háček, 14-denní pobyt u nich na klinice stojí 300.000Kč. Vaše pomoc by nám tento sen mohla přiblížit. V současné době máme již 150.000,- Kč. Pokud přispějete, Hynek bude mít velkou šanci se naučit pro něj tak potřebnou věc, a tím posílit tělo a dále pak mít větší sílu na rehabilitace.

O naší organizaci

V létě 2014 nás postihla tragická nehoda. Syn utrpěl úraz v bazénu, který byl natolik vážný, že musel být v kritickém stavu letecky přepraven do FN v Motole. Došlo k poškození mozku v důsledku doby strávené pod vodou. Stav byl hodncoen lékaři jako velmi kritický.
Ke zlepšení pohybové aktivity jsou potřebné nejen pobyty v lázních, ale i různé zdravotnické pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace. K návratu do plnohodnotného života nás čeká dlouhá cesta, ale Hyneček je velký bojovník, a my věříme, že to dokáže.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy