Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Postav se s námi proti šikaně

Organizace
Linka bezpečí, z.s.

Autor
Regina Jandová

DARUJTE

Vadí vám šikana? Je to nemoc, která zasahuje řadu kolektivů. Na Lince bezpečí jsme o ní vloni mluvili s 2239 dětmi, což je nejvíc za poslední čtyři roky. Proto jsme spustili kampaň Postav se s námi proti šikaně, která je zaměřena na školáky, studenty, rodiče a pedagogy. Postavte se za oběti šikany a podporujte bezplatnou celostátní Linku bezpečí, kde dětem denně pomáhají speciálně vyškolení konzultanti anonymně a nonstop. Za 150 Kč si můžete pořídit např. polední menu, krabičku cigaret nebo třeba kávu ve Starbucsu, anebo můžete za 150 Kč pomoci jednomu dítěti se šikanou. Přispějte na provoz Linky bezpečí, která zde bude nonstop i o vánocích!

O naší organizaci

Linka bezpečí je celostátní dětská krizová linka, která funguje na jednotném evropském čísle 116 111. Je určena pro děti a studenty, kterým se nedaří zvládnout akutní či dlouhodobou krizi, obtížné životní situace, které ohrožují jejich zdraví a zdárný vývoj. Naše služba funguje nonstop, anonymně a volání na Linku bezpečí je pro dítě zdarma.
Linka bezpečí dále poskytuje online služby (e-mailová poradna – pomoc@linkabezpeci.cz, chat – chat.linkabezpeci.cz) a stále se snaží zůstávat co nejdostupnější pro své klienty.
Nejčastějšími tématy, se kterými se na Linku bezpečí její klienti obracejí jsou vztahové problémy, osobní témata, rodinné vztahy, šikana.
Kromě toho provozuje také Rodičovskou linku, na kterou se mohou obracet všichni, kteří mají starost o děti – rodiče, prarodiče, pedagogové a další.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy