Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Poznej sám/sama sebe

Organizace
Šťastná mysl

Autor
Veronika Petrová

Na Giving Tuesday daruji zdarma lekci naučení cvičení 5 Tibeťanů, což je prastará technika věčného mládí, či 30min. konzultace koučinku zdarma. Prvních 7 lidí co mi napíšou, jaký je jejich smysl života na info@stastnamysl.cz, mají zdarma účast jistou.

Worskshop 5 Tibeťanů, nazývaného také tajemstvím věčného mládí, slouží jako prevence zdraví, proti bolestem hlavy, zad či kloubů, srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Stručné, jasné, výstižné.

Nebude to jen o cvičení, ale o poznání sám/sama sebe, o posunutí kupředu a nastavení cílů pro rok 2020, mrkneme se na strategii a to, jak to máte teď.

O naší organizaci

Projekt osobního rozvoje Šťastná mysl vznikl na základě mého vzdělávání, života a cestování. Přes svoje podvědomí, mysl a vědomí jsem se dostala k neurovědě a postupně začala koučovat a lektorovat.

Posláním projektu je dodávání odvahy a sebevědomí lidem na cestě za jejich cíli, sny a přáními a k tomu, aby se dostali na cestu svojí duše.

Cílem projektu je rozšířit tento projekt po celé České republice, naučit lidi lépe pracovat se svojí vlastní energií a tím pádem i pozorností a zvýšit povědomí o tom, že lidi sami jsou zodpovědni za svůj vlastní život.

Celkově je zde projekt pro rozvoj lidského potenciálu.

Akce se koná 3.12. od 19 do 21h, ul. Mantovská 2, Horní Měcholupy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy