Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
PPG tombola pro hospic sv. Alžběty

Organizace
PPG Shared Services Center Brno

Autor
Lucie Polešovská

Pro zaměstnance PPG Shared Services Center Brno zorganizujeme na Giving Tuesday v úterý 28. 11. tombolu. Během tohoto dne si zaměstnanci budou moci kupovat lístky, část z nich bude výherní. Celá vybraná částka bude darována hospicu sv. Alžběty, který je náš Charity Partner.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost PPG Industries, která byla založena jako Pittsburgh Plate Glass Co. v roce 1883, je předním celosvětovým výrobcem a dodavatelem maleb, nátěrů, chemických a optických produktů, skla a skelných vláken. Vizí PPG je být nadále přední světovou společností v oblasti nátěrů, jež poskytuje služby zákazníkům v průmyslovém, přepravním, spotřebitelském a stavebním trhu a na trhu s autopříslušenstvím. PPG, se sídlem v Pittsburghu, zahrnuje více než 140 výrobních závodů a vlastních poboček. Působí ve více než 60 zemích po celém světě.

Společnost PPG Industries Czech Republic s.r.o se sídlem v Brně představuje centrum sdílených služeb a v rámci skupiny PPG poskytuje služby v oblasti účetnictví, personalistiky, vzdělávání a rozvoje, IT pro pobočky PPG v rámci regionu EMEA.

V ČR patří pod skupinu společností PPG také maloobchodní síť Dům barev a značky Primalex, Balakryl, Johnostone´s, ProGold a Praktik.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy