Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Přestavíme sklad na Tréninkový byt!

Organizace
PFERDA z.ú.

Autor
Klára Javůrková

DARUJTE

PFERDA z. ú. roste! ☺️ Pomozte nám vybudovat nový Tréninkový byt!

V Náchodě vzniká nová služba Pferdí trénink. Klienti tu budou mít možnost naučit se pracovním dovednostem i dovednostem týkající se samostatného bydlení, aby mohli v budoucnu žít samostatně. K tomu, však potřebujeme odpovídající tréninkové podmínky, které nám poskytne nově vznikající byt. Pomozte nám vybudovat nový Tréninkový byt!

Chcete se na jejím rozvoji podílet společně s námi?
Abychom mohli pomáhat lidem s postižením v rámci nové služby v Náchodě, potřebujeme odpovídající terapeutické prostředí. Přestavujeme proto sklad na TRÉNINKOVÝ BYT!

K dispozici máme v tuto chvíli skládek, který však absolutně neodpovídá terapeutickému prostředí na nácvik běžných dovedností v domácnosti.
Sklad potřebujeme od základů proměnit na běžný byt. Nové podlahy, výmalba, vytvoření kuchyňského prostoru, nákup pračky a běžného vybavení do bytu.

V Tréninkovém bytě se klienti učí uklízet, vařit, hospodařit s penězi, orientovat se v okolí a mnoho dalších činností, které budou potřebovat, až jednou budou bydlet sami, nebo které využijí ve své nynější domácnosti.

PFERDA z.ú. pomáhá lidem s handicapem už přes 15 let.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme nezisková organizace a poskytujeme sociální služby dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním.

Naším cílem je, aby naši klienti žili samostatným a soběstačným životem.

Jsme tu s vámi už dlouhých 15 let a za tu dobu prošlo našimi středisky několik desítek klientů a pracovníků s postižením.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy