Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Přilož ruku k DOBRU

Organizace
Tamjdem, o.p.s.

Autor
Zuzana Loudová

DARUJTE

V České republice je spousta organizací, které se snaží vytvořit ze světa lepší místo pro život. Svou prací pomáhají všude, kde jim síly stačí, a přesto jsou často závislé na nezištné dobrovolnické pomoci. Proto naši dobrovolníci každý měsíc, víkend po víkendu, cihlu po cihle, přikládají ruku k DOBRU. Přilož i tu SVOU a pomoz nám v roce 2022 propojit 150 dobrovolníků s 15 organizacemi.

 

Díky tvé pomoci skupina dobrovolníků za víkend odvede práci, která by neziskovky stála i desítky tisíc korun a spoustu času. Opravíme ploty, natřeme okna, shrabeme louky, postavíme nové chodníky i celé zdi. Neziskovkám tak šetříme čas, energii a peníze, aby se mohly naplno věnovat svému poslání.

 

Pomoz nám vybrat 45 000 Kč a umožni nám tak vyjet za dobrými skutky i v roce 2022.

#dobrovole

Naše odkazy

O naší organizaci

Pomáháme českým neziskovkám skrze denní, víkendové i týdenní dobrovolnické akce. Spojujeme lidi a SMYSLUPLNOU práci už od roku 2013. Pomocí s manuální prací šetříme neziskovkám jejich čas, energii a peníze, aby se mohly naplno věnovat tomu, pro co byly založeny. Dobrovolnictví je pro nás způsob, jak vyjádřit, že nám okolní svět není lhostejný.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy