Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
PŘIROZENÉ JE POMÁHAT…

Organizace
Almeda, a.s. - Nemocnice Neratovice

Autor
Milena Srncová, marketing

DARUJTE

POMOŽME MAMINKÁM A JEJICH DĚTEM OHROŽENÝM DOMÁCÍM NÁSILÍM, které kvůli neúnosné situaci musely odejít ze svých domovů z bezpečnostních důvodů a byly nuceny hledat útočiště v azylových domech se skrytou adresou.

Ve spolupráci s neziskovou organizací Acorus, z. ú. jsme založili na Darujme.cz fond, na který můžete přispět na léky pro děti maminek ze skrytého azylového domu (např. na kapky do nosu, sirupy proti kašli, léky na bolest v krku, léky proti horečce, různé masti, vitamíny, ale také doplatky na léky, stomatologické zákroky, brýle atd)

Naše odkazy

O naší organizaci

NEMOCNICE NERATOVICE VE SPOLUPRÁCI S NEZICKOVOU ORGANIZACÍ ACORUS, z. ú.

NEMOCNICE NERATOVICE
poskytuje komplexní péči o ženu a matku. Kromě vyhlášené porodnice, která získala certifikát Přirozený porodv nemocnici, poskytuje i celé spektrum operací s důrazem na laparoskopické operační techniky a zavádění nejnovějších postupů v oblasti gynekologické operativy. Nabízí specialisty v ambulantních oborech i profesionály interní medicíny. Z hlediska velikosti se řadí spíše mezi nemocnice rodinného charakteru.
Nemocnice v Neratovicích letos oslavila 25 let svého fungování na českém trhu. Od roku 2008 patří do významné mezinárodní skupiny VAMED MEDITERRA, nadnárodního holdingu VAMED, který je vedoucím globálním poskytovatelem celé řady služeb pro nemocnice a další zdravotnická a lázeňská zařízení ve světě.

ACORUS – centrum pro osoby ohrožené domácím násilím
ACORUS, z. ú. poskytuje osobám ohroženým domácím násilím komplexní odbornou pomoc směřující k překonání nepříznivé sociální situace a k začlenění do běžného života bez přítomnosti násilí
Pomoc je poskytovaná prostřednictvím služeb:
AZYLOVÝ DŮM
KRIZOVÁ POMOC
ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ
POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH INFORMACÍ

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy