Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pro bojovníka Nicolase

Organizace
Bojovník Nicolas z.s.

Autor
Ivana Úblová

DARUJTE
Giving Tuesday Den věnovaný neziskovému sektoru. Znamená pro mě svátek dárcovství.. Den věnovaný neziskovému sektoru. Můj první svátek,. V letošním roce za podpory mnoha přátel a příznivců se mi podařilo založit charitativní spolek Bojovník Nicolas. Nicolas je pětiletý usměvavý kluk, který trpí vlivem chybně vedeného porodu kombinovaným postižením. Svůj start do života měl velmi náročný. S nepřízní osudu se s velkou trpělivostí, bojovností pere od prvního dne života. Od té chvíle s velkou láskou sleduji kolik dobrých skutků se děje kolem nás. Stále přichází tolik silných a emotivních příběhů. Roste a sílí ve mne chuť pomáhat nejen Nicolasivi, ale i jiným dětem se stejným problémem. To pro mne má smysl. Obdarovat Nicolase a povzdubit další děti a jejich rodiče v podobném boji. Co budu dělat? To vím zcela přesně. Již několikátý týden absolvujeme intenzivní rehabilitaci. Po kolikáté už, přesně už nevím. Vím, že každá rehabilitace má smysl a může dovést Nicolase do cíle. a splnit jeho sny - být zdravý.

O naší organizaci

Činnost charitativního spolku.

Poskytování podpory a zlepšení kvality života NICOLASE ÚBLA, kterému bylo diagnostikováno kombinované postižení vlivem chybně vedeného porodu.
Spolek ze získané podpory bude hradit náklady na léčbu, zdravotní potřeby, léčebné pomůcky, speciální obuv, léčebné ozdravné pobyty včetně neurorehabilitace a jiné terapie včetně pomůcek.
Dále podpora dětem postižených kombinovaným postižením, poskytování duchovní podpory, podpora sociálně aktivizační činnosti vedoucí k začlenění postižených dětí a jejich rodin do společnosti;
Pomoc při organizaci sportovních, kulturních a charitativních akcí na podporu NICOLASE ÚBLA, případně jiných postižených dětí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy