Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Profese na Kariérko.cz

Organizace
Institut kariéry a rozvoje, z. s.

Autor
Kateřina Solmaz

DARUJTE

V rámci Giving Tuesday vytvoříme dalších 10 profesí, které pomohou mladým lidem s výběrem jejich budoucí profese. Tyto profese se zaměří na pomocné profese jako například sociální pracovník, fundariser, pečovatel, ředitel neziskové organizace a další. Profese obsahují popisy jednotlivých pozic, informace o náplni práce, průměrném platu, doporučeném vzdělání a dovednostech, které jsou pro profesi potřeba. K jednotlivým profesím postupně přiřadíme rozhovory formou videorozhovorů a podcastů.

Tyto profese budou zveřejněné na platformě Kariérko.cz. Platforma Kariérko.cz nabízí studentům i absolventům informace, příležitosti, příběhy a zkušenosti druhých, které jim pomohou se rozhodnout, kam v budoucnu profesně směřovat a jak toho dosáhnout, a inspiruje je, aby aktivně získávali nové zkušenosti a dovednosti.

Naše odkazy

O naší organizaci

Kariérko.cz pomáhá studentům získat přehled o trhu práce a jeho možnostech, ukazuje příležitosti osobního rozvoje a inspiruje je k proaktivnímu přístupu k životu.

Platforma Kariérko.cz již téměř rok nabízí studentům i absolventům informace, příležitosti, příběhy a zkušenosti druhých, které jim pomohou se rozhodnout, kam v budoucnu profesně směřovat a jak toho dosáhnout, a inspiruje je, aby aktivně získávali nové zkušenosti a dovednosti. Tato platforma vzniká pod hlavičkou neziskové organizace Institut kariéry a rozvoje, z. s.

Na platformě Kariérko.cz naleznou studenti články, videa, podcasty, popisy profesí, ale nově i pracovní listy a webináře. Cílem platformy je, aby si každý našel obsah, který hledá a který ho zajímá a pomůže mu posunout se dál.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy