Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Projektor pro Starou školu!

Organizace
Stará škola z. s.

DARUJTE
Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Celosvětová kampaň se koná všude ve stejný den. Letos připadá na úterý 27. 11. 2018. Připojujeme se i my a to s prosbou o získání finančních prostředků na nový dataprojektor do kavárny. Pomůžete nám? Otevřeli jsme finanční sbírku, kam je možné v průběhu listopadu posílat jakoukoliv částku. Příspěvky můžete také nechávat přímo v kavárně Staré školy. Jeden z dárců vyhrává volňásky do Lucerna Music Baru! Losovat budeme 28.11. V březnu 2019 se můžete těšit na ozvěny nejen Jihlavského dokumentárního festivalu v klubové kavárně Staré školy! Podaří-li se vybrat dostatečná částka, budeme promítat díky vám již novým audio-video systémem! V úterý 27. 11. uspořádáme dobročinný stánek před budovou Staré školy! Teplé nápoje a svačina s sebou pro vás!

O naší organizaci

Původní dataprojektor nám už pomalu, ale jistě dosluhuje a my moc toužíme po novém.

Neskromně míříme vysoko – rádi bychom, aby náš nový projektor uměl komunikovat přes wifi s naším notebookem a novými reprobednami a abychom ho díky tomu mohli připevnit na strop klubové kavárny. Vzniklo by tak mnohem více prostoru pro posluchače a diváky, vše by bylo kvalitnější, jednodušší a navíc hezčí.

Novou techniku by ocenili všichni účastníci přednášek, besed, promítání a zejména posluchačů Virtuální univerzity 3. věku. Jedné ze studentek je již 84 let a kvalitní audiovizuální systém je pro její účast téměř klíčový.

Od roku 2016 až do října 2018 proběhlo v naší klubové kavárně 40 přednášek a besed a 6 semestrů virtuální Univerzity 3. věku.

Jsme spolkem nadšenců a přátel, kteří se již od roku 2013 snaží o sbližování starousedlíků s nově příchozími, mladých lidí se seniory, lidí nesourodých profesí… jednoduše všech, kteří si mají co říci a bez Staré školy by se možná nikdy nepotkali. Budeme se těšit i na vás, věříme, že vám bude s námi dobře!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy