Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Proměň své peníze na dobré skutky

Organizace
Tamjdem, o.p.s.

DARUJTE

V České republice je spousta organizací, které se snaží vytvořit ze světa lepší místo pro život. Mnoho z těchto, často drobných, ale velmi odhodlaných projektů, je závislých na nezištné pomoci dobrovolníků, jelikož někdy nemají dost peněz, rukou nebo času. Dostaň Tamjdem k neziskovkám, které potřebují pomoci. Zůstanou za námi opravené ploty, posekané louky, sklizená úroda, postavené zdi, nové chodníky a úsměvy na tvářích.

S Tvou pomocí můžeme za 45 000 Kč vyslat v roce 2021 minimálně 150 dobrovolníků za 15 organizacemi.

ZA DOBRÝMI SKUTKY MŮŽEŠ STÁT I TY, a je to takhle jednoduché:

1. Pomoz nám vyslat dobrovolníky k organizacím, které je potřebují
2. Skupinka dobrovolníků odvede za víkend práci, která by stála desítky tisíc korun a zabrala spoustu času.
3. A ze světa bude zas o jeden kus lepší místo.

„Až pandemická krize pomine, moc si přejeme být připraveni reagovat a znovu se pustit do práce. Ty zdánlivě malé skutky jednotlivých dobrovolníků, které pomáhají růst desítkám neziskovek ročně a dosahovat jejich vizí, jsou věci, které dělají lidi lidmi. Pomoz nám ustát rok 2021, ať naše práce a její dopad nezmizí.“
Markéta, ředitelka Tamjdem

Naše odkazy

O naší organizaci

Od roku 2013 pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa. Spojujeme lidi a SMYSLUPLNOU práci. Dobrovolnictví je pro nás způsob, jak vyjádřit, že nám okolní svět není lhostejný.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy