Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Prostor pro duši v Ostravě

Organizace
Accace Outsourcing s.r.o.

Autor
Lenka Smyčková

DARUJTE

Zaměstnanci Accace Outsourcing s.r.o. se rozhodli podpořit nově vznikající Prostor pro duši – místo pro pomoc lidem, kteří bojují s duševním onemocněním a kterých dle odborníků v posledním roce významně přibylo.

 

„Vnímáme, že situace není dobrá a řada psychických problémů se u lidí teprve projeví. Depresivní stavy přepadají i ty, kteří dosud byli bez problémů. Rekonstrukce objektu nám umožní rozšíření našich služeb a vznik multidisciplinárního týmu. Ten bude složený ze zdravotníků, sociálních pracovníků a lidí s vlastní zkušeností se zvládáním následků duševní nemoci,“ říká Eva Krestová, ředitelka neziskové organizace Spirála Ostrava.

 

Accace věnuje Spirále 50 000 Kč. V dárcovské kampani se můžete přidat i vy.

Naše odkazy

O naší organizaci

Accace Česká republika

Společnost Accace je významným poskytovatelem poradenských a BPO služeb. Zaměstnáváme téměř 270 profesionálů a staráme se o více než 500 klientů různých velikostí, od lokálních podniků až po velké mezinárodní korporace. Ohleduplnost a odpovědnost ke komunitě, ve které žijeme, je hluboce vryta do naší DNA. Chceme, abychom lidem a životnímu prostředí, kteří nás obklopují, nejen neubližovali, ale tam kde je potřeba, také pomáhali. Od roku 2017 Accace daruje 1 % zisku na dlouhodobé i jednorázové CSR projekty, o kterých rozhodují naši kolegové.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy