Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Provident peče pro Zajíčka na Koni #GivingTuesday

Organizace
Provident Financial s.r.o.

Autor
Kateřina Jarošová

Tento podzim je to potřetí, kdy se zaměstnanci centrály Providentu zapojí do pečení pro vybranou neziskovou organizaci. Tentokrát jsme vybrali Zajíčka na Koni a jeho tréninkovou kavárnu Adastra, která zaměstnává kavárníky s hendikepem. Se zajíčkem na koni spolupracujeme již několik let v rámci dobrovolnických aktivit zaměstnanců, takže výběr této neziskovky, jako příjemce vybraných peněz byl snadný a vítaný.

Pečení proběhne 13. listopadu, napeče 18 pekařek a pekařů a také samotní kavárníci ze Zajíčka. Předpokládáme, že si jako pokaždé přijde „nakoupit“ snídani darováním libovolné finanční částky asi 100 zaměstnanců.

Podívejte se níže na video z našeho jarního pečení.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu již 22 let a od vstupu na trh poskytla úvěr více než miliónu klientů. Za transparentních podmínek nabízí hotovostní i bezhotovostní půjčky, které jsou bezúčelové, bez ručitele a bez skrytých poplatků. V České republice zajišťuje zázemí společnosti 500 zaměstnanců a na 1000 obchodních zástupců. Provident je členem České leasingové a finanční asociace. Díky jasným a férovým smluvním podmínkám se Provident Financial umístil mezi nejlepšími finančními institucemi v Indexu odpovědného úvěrování od neziskové organizace Člověk v tísni.

Pomáhání je v našem DNA. Pomáháme tam, kde působíme, tedy ve všech regionech v rámci České republiky. Zaměstnanci z jednotlivých poboček Providentu si sami vybírají kde a jak chtějí pomoct. 60% zaměstnanců v roce 2018 odpracovalo 1455 dobrovolnických hodin. V charitativních sbírkách mezi sebou zaměstnanci vybrali přes 90.000 Kč. Všechny sbírky společnost Provident dorovná až do výše 15.000 Kč.

Nedílnou součástí našeho zodpovědného a udržitelného podnikání je také finanční vzdělávání, zaměřené na mladé dospělé. Více na www.cashcrew.cz. V grantovém programu www.pomahamesprovidentem.cz podporujeme lokální projekty.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy