Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Půjčíme pohyb

Organizace
Slezská diakonie

Autor
Soňa Kantorová

DARUJTE

Půjčovna Kompenzačních pomůcek Slezské diakonie střediska TABITA, osobní asistence, odlehčovací služby, která působí v regionu Český Těšín, Třinec, Jablunkov a okolí jde naproti uživatelům svých služeb tím, že jim nabízí zdarma zapůjčení, když na začátku péče nemají vše potřebné a buď čekají na přidělení pomůcek po schválení revizním lékařem nebo momentálně si z důvodu finanční úzkosti nemohou dovolit pomůcku zakoupit.

V této chvíli nám schází zesílený invalidní vozík (hodnota 15 000 Kč), klozetové křeslo do sprchy (hodnota 8 000 Kč) a 2 antidekubitní matrace do elektrických polohovacích postelí do stupně dekubitu III (hodnota 10 000 Kč) jako náhrada za již opotřebované.

Pomozte nám podpořit zdravotně znevýhodněné a jejich rodiny a osoby, které o ně pečují v počátcích postižení nebo nemoci, kdy je jakákoli pomoc nejvíce potřebná, tak aby se necítili sami a bezradní.

Naše odkazy

O naší organizaci

Slezská diakonie je nestátní nezisková organizace, která působí především v Moravskoslezském kraji. Poskytuje sociální a zdravotní služby pro širokou paletu cílové skupiny – od dětí přes osoby se zdravotním postižením, osoby bez domova až po seniory.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy