Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
RADOST² pro děti s cystickou fibrózou i vás

Organizace
Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.

Autor
Edita Djakoualnová

DARUJTE

CF Hero je mobilní aplikace pro mladé lidi bojující s nevyléčitelnou nemocí cystická fibróza. Díky appce je pro ně jednodušší dodržovat pravidelnou náročnou terapii a zároveň se pro ně pravidelné inhalace stanou zábavou.

Další vývoj aplikace můžete kdykoli podpořit svým nákupem v našem e-shopu i vy. Všechny objednávky na Giving Tuesday odměníme malým dárkem – stojánkem na mobil v designu naší aplikace. Pojďte si vybrat stylový antivirový R-shield a udělejte radost nejen dětem s cystickou fibrózou, ale i sobě nebo svým blízkým originálním dárkem.

Naše odkazy

O naší organizaci

Klub nemocných cystickou fibrózou je pacientská organizace, jejímž posláním je zlepšování kvality života nemocných cystickou fibrózou a zvyšování informovanosti veřejnosti o tomto onemocnění.
Naše činnost zahrnuje poskytování sociální, psychologické a zprostředkování odborné zdravotnické pomoci nemocným, jejich rodinám a blízkým.
Klub cíleně podporuje projekty, které se zaměřují na zdokonalování léčby a diagnostiky CF a vzdělávání odborníků, kteří se věnují problematice CF.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy