Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
RE.BRUNS pro pejsky, kteří potřebují naši lásku

Organizace
Toucan, s.r.o.

Autor
Victoria Židková

DARUJTE

RE.BRUNS spojuje láska k pejskům a přírodě a proto jsme přijali výzvu #GIVINGTUESDAYCZ, kterou se snažíme splnit i díky Vám!

Vybrali jsme si útulek DOGPOINT, který pomáhá opuštěným a týraným pejskům najít novou milující rodinu.

Z každého nákupu na www.rebruns.cz v termínu 30. 11. 2020 až 6 .11. 2020 darujeme 25 % ze zisku právě na útulek DOGPOINT!
POUŽIJTE KÓD: PSILASKA

Za každou provedenou objednávku také dovezeme do DOGPOIT dobroty pro pejsky pod stromeček.

Děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi za každý dobrý skutek, sdílení a šíření této skvělé akce.

Proč Dogpoint?
Každý opuštěný pejsek potřebuje pomoci a má právo na milovanou rodinu. A právě v Dogpoint se o pejsky starají hezký a připravují je do nových rodin. DÁVAJÍ DRUHOU ŠANCI a to je důležité!
www.dog-point.cz

Naše odkazy

O naší organizaci

Spojuje nás láska k pejskům a přírodě. Vyrábíme ekologické české výrobky, jako jsou obojky, kšírky, vodítka a mnoho dalšího pro naše pejsky.

Vyrábíme z prvotřídních látek, pocházejících z recyklovaných materiálů a jsou doplněny o kvalitní kovové spony. Vše je vyrobeno díky našim poctivým českým švadlenám. S krásnými ilustracemi nám pomáhají šikovní ilustrátoři a vždy jsou naše motivy spojeny s přírodou, které si vážíme.

Funkčnost, kvalita, ekologie a design, jsou pro nás společně s pohodlností a šetrností k přírodě na prvním místě.

Nejdůležitějším posláním pro nás je ukazovat pejskařům, že přestože se člověk snaží žít s ohledem na naši planetu, tak z hlediska pejskaření je ještě mnoho rezerv a prostoru pro ekologické chování a že už to jde i jinak – lépe.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy