Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Rodinná firma Pleva pro Centrum Orion

Organizace
Rodinná firma Pleva

DARUJTE
Pokud v týdnu od 20. do 27.11.2018 úplně obyčejně nakoupíte v našem eshopu www.pleva.cz. Z částky za každý nákup poputuje 10 % do Centra Orion. Centrum Orion sdružuje 58 rodin s dětmi s handicapem. A peníze použijí pro to, aby rodiny s handicapovanými dětmi mohli žít běžným způsobem života. Děkujeme.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme pilná rodinná firma Pleva, která zpracovává voňavé včelí produkty z Orlických hor – med, mateří kašičku, pyl, propolis a včelí jed – a vyrábí z nich kvalitní kosmetiku, poctivé medy a medoviny nejen na zahřátí.
Chceme, aby naše včelí výrobky pomáhaly lidem ke zdraví i kráse. Naše kosmetika obsahuje pouze ty nejkvalitnější suroviny. Jsme si vědomi důležitosti včel v přírodě, jejich význam nespočívá jen v produkci prospěšných látek (med, pyl, propolis, mateří kašička, včelí jed a vosk), ale hlavně v tom, že monitorují kvalitu životního prostředí.
Smysl podnikání vidíme v tom, že svět bude o kousek hezčím a příjemnějším místem k žití. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení, proto jim představujeme léčivé účinky včelích produktů a jsme rádi, že si jako partnera pro cestu ke zdraví a kráse vybrali právě nás.
Léčivé včelí produkty i praktické rady, jak být zdravější a krásnější najdete na www.pleva.cz

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy