Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Rozpumpujte zelené srdce Mostu

Organizace
Nadace Proměny Karla Komárka

Autor
Tereza Sobotová

DARUJTE

Park Střed v Mostě projde v příštím roce dlouho očekávanou rekonstrukcí. Součástí obnovy parku je také výsadba 46 nových stromů. Lidé si nyní mohou nově vysazený strom nebo jeho části symbolicky „adoptovat“. Na výběr je 11 druhů stromů a několik variant podpory – od listů, přes větve, kořeny až po celý strom včetně jeho výsadby. Dárce získá podle výše podpory certifikát, zápis na pamětní desku v parku nebo cedulku se jménem přímo u „svého“ stromu. Může ale také zakoupit dárkový certifikát, a jeho prostřednictvím strom v parku nebo jeho část darovat někomu dalšímu.

O naší organizaci

Naší vizí je odpovědná a aktivní společnost vytvářející dlouhodobě udržitelné prostředí pro život, ve které se důležitá rozhodnutí činí ve spolupráci občanů, úřadů a institucí.

Dodáváme inspiraci, odvahu a zkušenosti lidem, kteří chtějí zlepšovat přírodní prostředí měst. Pomáháme jim pochopit svou roli ve společenském dění, uvědomit si důležitost vzájemné spolupráce a získat klíčové dovednosti především díky praktickým zkušenostem v prostředí, k němuž mají vztah.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy