Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Roztančete s námi konec světa

Organizace
Nadace Via

Autor
Martina Vaňková

DARUJTE

Chceme vrátit život do nádherné secesní Tančírny v odlehlých Rychlebských horách. Pořádáme finanční sbírku na organizaci koncertů, série tanečních večerů od swingů po klasiku, dobového tanečního bálu a mezinárodního festivalu. Do Tančírny tak společně vrátíme to, co do jejích prostor patří. Tanec, hudbu, umění a život. Pojďte s námi dostat do odlehlého regionu kulturu, za kterou lidé dosud museli jezdit do velkých měst. Zn. Sejdeme se v Tančírně.

O naší organizaci

Podporujeme ty, kteří chtějí společně s námi přetvořit Česko v optimistickou zemi, kde lidé přijímají zodpovědnost za své okolí v místě, kde žijí.

Otevíráme v Česku cesty k umění žít spolu a umění darovat.

ROZVÍJÍME KOMUNITNÍ ŽIVOT
Podporujeme skupiny lidí, kteří společně proměňují veřejná prostranství, oživují veřejný prostor, usilují o lepší sousedské vztahy nebo se nebojí společně postavit za veřejný zájem. Společná práce zlepšuje jejich vzájemné vztahy a upevňuje vztah k místu, kde žijí.

ROZVÍJÍME FILANTROPII
Usilujeme o to, aby se darování stalo běžnou součástí života v Česku. Vedeme proto mladé lidi k filantropii, filantropy symbolicky oceňujeme a šíříme jejich příběhy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy