Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
RŮŽE PRO MATKU 🌹

Organizace
HOLD UP nadační fond

Autor
Lucie Navarová

DARUJTE

Podporujeme ty, na které se často zapomíná. Ty, které zapomínají samy na sebe. MATKY vážně nemocných hospitalizovaných dětí procházejí tou nejtěžší životní zkouškou.

 

Vytvořili jsme pro tyto ženy program terapií, masáží, pohybových a tvůrčích aktivit. Protože právě ony jsou klíčovým zdrojem psychického & fyzického zdraví svých dětí. Potřebují překonat svůj mateřský pud a přijmout pomoc i pro sebe, aby mohly podporovat své děti na cestě k uzdravení.

 

Chceme pokračovat v našich aktivitách „mobilních lázní“ naživo a vytvořit i on-line verzi, aby měly maminky dostupnou podporu kdykoliv potřebují – formou regeneračních, povzbuzujících i zklidňujících video-lekcí. Nově rozšiřujeme naše aktivity i pro zdravotníky, kteří se věnují nemocným dětem a jejich rodičům.

Naše odkazy

O naší organizaci

„Vize poslání HOLD UP nadačního fondu mi přišla nečekaně během těžké autohavárie před 13 lety. Neměla jsem v té době žádné zkušenosti v neziskové oblasti, ale zapojila jsem se jako dobrovolnice na dětském oddělení Motolské nemocnice. Až mnohem později, třetí den mého Svatojakubského putování na „konce světa“, se mi tato vize připomněla. Do té doby jsem o tom s nikým nemluvila.

Po půlročním průzkumu a vzdělávání se ve mně nazrálo rozhodnutí začít naplňovat toto poslání. HOLD UP nadační fond se zrodil v únoru 2020 – i v upomínku mých nenarozených dětí.. V prvním turbulentním roce své existence fungoval stylem „brzda-plyn“, opakovaně jsem musela přehodnotit koncept i plány, včetně hledání zdrojů pro naše aktivity.

Jsme (zatím) malá organizace, závislá na externích zdrojích. Naším snem je získat dostatek spojenců, kteří rezonují s naším posláním a pomohou nám plnit společný sen – nabízet podporu co nejvíce těm, kteří ji potřebují. MATKÁM hospitalizovaných dětí & ZDRAVOTNÍKŮM, kteří o ně pečují. Pokud Vám to také dává smysl, pojďte do toho s námi!“ – Lucie Navarová

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy