Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Samsung daruje produkty pro potřebné

Organizace
Samsung Electronics Czech and Slovak

Autor
Zuzana Mravík Zelenická

Samsung Electronics Czech and Slovak daruje své funkčné produkty pro neziskové organizace, nemocnice, školy, školky, volnočasové centra, a pod. tak, aby byly využity pro dobrou věc. Nejedná se o nové produkty, ale produkty z prodejen, výstavní nebo testovací kusy, vždy plně funkční. K dispozici je omezený počet produktů dle aktuální nabídky a produktového portfolia. Na produkty jako na dar se nevztahuje žádná záruka.

O naší organizaci

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, jako jsou televizory, monitory, chladničky a pračky, a klíčová mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou inteligentní telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent, jako jsou například paměti DRAM a bezpaměťové polovodiče.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy