Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sbírka pro Dětský domov Unhošť

Organizace
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Autor
kontaktní osoba: Eva Laurichová

DARUJTE

ČPP se rozhodla se svými zaměstnanci v rámci světového dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday podpořit děti z dětského domova v Unhošti. „Dětem bychom sbírkou chtěli přispět na kvalitnější hygienické potřeby a kosmetiku. Dále na vybavení dětských pokojů, jako jsou nové matrace a nové koberce. Děti si to jistě zaslouží!“

 

Dětský domov Unhošť byl otevřen v roce 1965 v Sazené a v roce 2008 se přestěhoval do Unhoště. Za 42 let své existence jím prošlo více jak 400 dětí, mnohé z nich zde prožily své mládí a na dětský domov nezapomínají. V současné době je kapacita domova 48 dětí. Jsou tu malé, ale i dospělé děti, které studují na školách, učilištích i na univerzitách.

 

Pojďme pomoci dětem, aby mohly dospívat v prostředí, které budou mít rády.

Naše odkazy

O naší organizaci

Sbírku organizuje Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), která je univerzální pojišťovnou, nabízející svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Společnost působí na celém území ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG).

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy