Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sbírka pro Moment v Komorní scéně Aréna

Organizace
Komorní scéna Aréna

Autor
Michaela Davidová

V Komorní scéně Aréna chceme podpořit neziskové projekty, upozornit na důležitost udržitelného životního stylu a dát komunitě našich diváků příležitost zapojit se v období adventu do smysluplné akce i u nás v divadle.

Komorní scéna Aréna během prosince daruje do sbírky pro Moment vybrané kostýmy a rekvizity z inscenací, které už nejsou na repertoáru. Oblečení a doplňky se chystají přinést herečky, herci i další zaměstnanci divadla.

Darovat můžete oblečení, boty, módní doplňky, bižuterii i drobnosti do domácnosti ve stavu, kdy si je ještě někdo rád koupí. Jen takové se totiž dají prodat ve prospěch dobré věci. Sbírka Komorní scény Aréna je na pokladně divadla od neděle 1. do pátku 20. prosince v její otvírací době tedy od 10.00 do 18.30. Děkujeme a těšíme se, že se do sbírky společně zapojíme.

Výtěžkem z prodeje obchody Moment podporují například mobilní hospic Ondrášek, lesní klub Bezinka v Palkovicích, denní stacionář Žebřík v Ostravě Svinově a také projekt Kola pro Afriku, misi na záchranu slonů v Africe nebo nadační fond CCBC podporující organizace působící na poli ochrany biodiverzity a rozvojové pomoci.

Naše odkazy

O naší organizaci

Divadlo

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy