Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sbírka pro ženy bez domova

Organizace
MERCHYOU

DARUJTE

Ženy bez domova jsou v období pandemie COVID-19 ohroženější než kdy dříve. Přišly o brigády, některé ubytovny a noclehárny zavřely, nemají dostatečné hygienické podmínky, které by je ochránily před nákazou. Chybí jim informace, sociální kontakty. Často mají chronické zdravotní potíže způsobené životem bez domova.
A proto jsme se v MERCHYOU prostřednictvím organizace Jako doma rozhodli pomoct, aby ženy bez domova tuto krizovou dobu zvládly. Chraňte spolu s námi ženy bez domova i organizaci, která je podporuje a přispějte i vy! Či už finančně, prostřednictvím sbírky, nebo materiálně. Ocení zejména hygienické potřeby, zimní oblečení, spodní prádlo a ponožky, ale i potraviny či kávu.
Za jakýkoliv příspěvěk děkujeme!

Naše odkazy

O naší organizaci

MERCHYOU potiskává, vyšívá a distribuuje hotový textil všeho druhu. Od roku 2008 pomáhá s realizací a výrobou udržitelného merche pro kapely a interprety, hudební festivaly, módní značky, firmy, sportovní týmy, influencery a youtubery, či podporuje různé neziskové projekty.
Výroba je ekologická, udržitelná a férová, což zaručuje certifikát GOTS, který na potisk vlastní jako jediná textilní tiskárna v Česku a na Slovensku. Ve spojení s GOTS textilem tak máte možnost získat celkově certifikovaný GOTS produkt.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy