Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sbírka Srdce dětem v Lidlu

Organizace
Život dětem o.p.s.

Autor
MgA. Maria Křepelková

DARUJTE

Už od 2. listopadu probíhá 14 dní tradiční sbírka Srdce dětem ve všech prodejnách společnosti Lidl. Tato sbírka už desátým rokem pomůže rodinám s vážně nemocnými dětmi. Loni generální ředitel společnosti Lidl Pavel Stratil předával obecně prospěšné společnosti Život dětem ( pořadateli sbírky) šek na 38 miliónů korun a o.p.s. Život dětem za ně pomohla více než 1 100 nemocných dětí.
Pokud někdo bude chtít i po skončení sbírky v obchodním řetězci Lidl přispět do sbírky Srdce dětem, může navštívit webové stránky www.srdcedetem.cz a zakoupit srdíčko online. Život dětem bude rodinám s vážně nemocnými dětmi za finanční prostředky, získané v rámci sbírky Srdce dětem, pomáhat celý rok 2021.

O naší organizaci

Život dětem o.p.s. už desátým rokem spolupracuje se společností Lidl, která pořádá ve všech svých obchodech sbírku pro rodiny s vážně nemocnými dětmi Srdce dětem. Jde o jedinečnou a mimořádnou sbírku, která je celá v režii společnosti Lidl a zákazníci už sbírku vnímají jako tradiční.
Život dětem o.p.s. pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi už od r. 2 000, pořádá především veřejnou sbírku Srdce dětem a v rámci sbírky Srdce dětem oslovuje dárce, aby se i oni připojili a do před vánoční sbírky se zapojili.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy