Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Sbírka teplého oblečení a přikrývek Teplo VŠEM

Organizace
VŠEM, Akcelerátor VŠEM

Autor
Veronika Pešatová

Chcete vyprázdnit svůj šatník a darovat teplé oblečení a přikrývky? Organizujeme sbírku teplého oblečení a věcí pro ženy bez domova. Co můžete darovat? Můžete přinést teplé oblečení, bundy, deky, spacáky, karimatky, hygienické potřeby, šály, čepice, věci na holení, šampon proti vším.Kdy a kam přinést? V měsíci prosinec. Termín a místo bude upřesněno na facebooku.

Naše odkazy

O naší organizaci

Snahou Vysoké školy ekonomie a managementu je, aby úspěšné ukončení studia pro studenty, resp. absolventy zároveň neznamenalo zpřetrhání veškerých vazeb, které si za dobu svého studia vytvořili. Naopak, odborné akce i neformální společenská setkání nabízejí možnost setkávání s bývalými kolegy, současnými studenty a v neposlední řadě také s lektory. VŠEM absolventům nabízí možnost zapojit se do života na VŠEM i aktivněji, formou individuální spolupráce v rámci výuky, rozvojových projektů či například propagace, kdy se absolventi VŠEM stávají nedílnou součástí vysokoškolského prostředí a je jim věnována stejná pozornost jako stávajícím studentům.
Na VŠEM probíhá také starupový program Akcelerátor VŠEM, který se snaží přispět k udržitelné budoucnosti. Takové, ve které chceme žít. Projekty mohou pocházet ze všech koutů republiky. Stačí, když usilují o řešení problémů, které v Česku máme. S týmem se pracuje na nápadu. Učíš se designovat inovace, poznávat zákazníky, testovat prototyp produktu, na který budeš hrdý a ze kterého budou mít užitek lidé i naše planeta. Během 3 až 9 měsíců v Akcelerátoru VŠEM získáš kompetence k inovování, testování, vedení projektu, podnikání a intrapodnikání.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy