Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Seminář k digitálnímu marketingu

Organizace
Deloitte

Autor
Natália Križanová

Digitální marketing a komunikace na sociálních sítích přináší nové možnosti, jak oslovit potenciální dárce a podporovatele. S cílem podpořit neziskové organizace při využívání sociálních sítí k propagaci a zvýšení dosahu kampaní Giving Tuesday jako i realizaci dalších aktivit v rámci digitálního marketingu zorganizujeme dne 6. 11. 2018 ve spolupráci s ACSR "Seminář k digitálnímu marketingu pro malé a střední neziskové organizace". Naši odborníci na digitální komunikaci a sociální média odpoví (nejen) na otázky: • V čem digitalizace vlastně spočívá a kde s ní začít? • Jak vůbec komunikovat v digitálním prostředí? • Jakými pravidly se řídit při komunikaci na sociálních sítích a na co si dát pozor? • Jak efektivně využít sociální sítě k propagaci a zvýšení dosahu Vašich kampaní? • Jak analyzovat úspěšnost takovéto komunikace a jakým způsobem s výsledky pracovat? A především: • Jak si správně stanovit cíle, které od digitálního marketingu očekáváme? Pokud je pro Vás digitální marketing důležitý a máte zájem se semináře zúčastnit, prosím registrujte se na https://akce.deloitte.cz/akce/18-11-06-digitalni-neziskovy-sektor/. Těšíme se na Vás!

O naší organizaci

Deloitte v České republice poskytuje služby v oblasti auditu, daní, právního poradenství, finančního poradenství, podnikového poradenství a v oblasti řízení rizik. Mezi naše klienty patří velké společnosti, veřejné instituce, rychle se rozvíjející firmy i startupy.

Deloitte Digital je digitální agentura a poradenská firma v jednom. Propojuje digitální technologie, business analytiky a kreativní schopnosti s globálním know-how.

CSR aktivity vnímáme jako nedílnou součást našeho podnikání. Řídíme se pravidlem, že úspěšní by měli pomáhat těm, kteří to v životě mají těžší. A tak pomáháme. Nejde jen o finanční podporu, radíme současně i s tím, co je nám nejbližší – třeba s vedením účetnictví, auditem či odborným poradenstvím v oblasti strategie, operativního řízení a technologií.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy