Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
SÍLA PRO NEDOKLUBKO

Organizace
Nedoklubko z.s.

Autor
Lucie Žáčková

DARUJTE

LÁSKA, ODHODLÁNÍ, BOJOVNOST, VÍRA, DŮVĚRA, POROZUMĚNÍ, NADĚJE, POKORA, VDĚČNOST Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Pošlete sílu Nedoklubku, aby mohlo plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.
Sedmnáctý listopadový den je Světovým dnem předčasně narozených dětí. Posláním Nedoklubka je podporovat rodiny po předčasném porodu. Připojte se k oslavám tím, že přispějete na rozvoj naší činnosti a na naše tiskoviny. Oslavami upozorňujeme na problematiku předčasného porodu, vzdáváme hold a posíláme velké díky do všech neonatologických center v zemi, kde pečují o předčasně narozená nebo nemocná miminka.
Pomáháme srdcem. První dny a týdny po předčasném porodu jsou tak náročné! Víme to…

O naší organizaci

Když se vám miminko narodí dříve, než čekáte…
Poskytujeme rady a informace, sdílíme příběhy a zkušenosti. Předáváme víru a naději. Nejste v tom sami.
Nedoklubko je nestátní nezisková organizace působící po celé České republice. Vydáváme a zdarma distribuujeme do perinatologických center knihu Vítej, kulíšku; časopis Nejste v tom sami a omálovánky Devatero sil. Mezi projekty Nedoklubka patří Socks for Life, Mámy pro mámy a pomáháme (ne)donošení. Pořádáme sériíi charitativních běhů a také oslavy Světového dne předčaně narozených dětí pod značkou Miminka do dlaně. Jsme zakládajícím členem mezinárodní organizace EFCNI. V Nedoklubku věříme, že můžeme podpořit každou maminku po předčasném porodu. Pomáháme srdcem.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy