Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Snídaně na podporu Klokánku v Ústí nad Labem

Organizace
Fond dalšího vzdělávání

Autor
Sandra Volkánová

Zaměstnanci Fondu dalšího vzdělávání se připojí k oslavě světového svátku dobrovolnictví a dárcovství, který letos připadá na úterý 28. listopadu a nese tedy název Giving Tuesday. Tento den bude připravena ve Fondu dalšího vzdělávání pro všechny zaměstnance „fundraisingová“ snídaně, na které se bude podílet několik dobrovolníků z našich zaměstnanců. Výtěžek z této snídaně následně předáme do Klokánku v Ústí nad Labem, jejichž zřizovatelem je nezisková organizace Fond ohrožených dětí. Nezůstaneme ovšem jen u jídla ... Pro naše zaměstnance bude ještě připraven workshop našeho projektu Dobrovolnictví ve veřejné správě, kde získají aktuální informace z oblasti dobrovolnictví.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky.
Jsme státní příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.
Jsme veřejná instituce, která zastřešuje projekty k podpoře vzdělávání dospělých.
Jsme tým odborníků a podáváme pomocnou ruku těm, kteří pociťují nedostatek znalostí či praktických zkušeností a mají chuť zvětšit své šance na snadnější uplatnění na pracovním trhu a perspektivnější budoucnost.
Existujeme již od roku 2011 a za tu dobu se do našich projektů zapojila spousta jednotlivců, firem i institucí. Řada z nich se účastní našich projektů i opakovaně.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy